Ero sivun ”PartioWiki:Malline/Tyngät” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (wanhat piirit) |
|||
Rivi 43: | Rivi 43: | ||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Karjala}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Karjala|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Etelä-Karjala}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Karjala|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Etelä-Karjala}} | |{{tynkä/Etelä-Karjala}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/FiSSc}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/FiSSc|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/FiSSc|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/FiSSc}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/FiSSc|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/FiSSc|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
Rivi 58: | Rivi 52: | ||
|<nowiki>{{tynkä/Järvi-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Järvi-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Järvi-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Järvi-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Järvi-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Järvi-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Järvi-Suomi}} | |{{tynkä/Järvi-Suomi}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Kymenlaakso}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Kymenlaakso|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kymenlaakso|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Kymenlaakso}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Kymenlaakso|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kymenlaakso|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
Rivi 73: | Rivi 58: | ||
|<nowiki>{{tynkä/Lappi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Lappi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lappi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Lappi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Lappi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lappi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Lappi}} | |{{tynkä/Lappi}} | ||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Lounais-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Lounais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Lounais-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Lounais-Suomi}} | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Pohjanmaa}} | |{{tynkä/Pohjanmaa}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Savo}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Savo|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Savo|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Savo}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Savo|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Savo|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Pohjois-Savo}} | |{{tynkä/Pohjois-Savo}} | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{tynkä/ | |<nowiki>{{tynkä/Pääkaupunkiseutu}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pääkaupunkiseutu|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pääkaupunkiseutu|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/PäPa}} | |{{tynkä/PäPa}} | ||
|- | |- | ||
Rivi 100: | Rivi 82: | ||
|<nowiki>{{tynkä/Varsinais-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |<nowiki>{{tynkä/Varsinais-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Varsinais-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | ||
|{{tynkä/Varsinais-Suomi}} | |{{tynkä/Varsinais-Suomi}} | ||
|} | |||
===Aikaisemmat piirit=== | |||
{| class="prettytable" style="font-size: 100%;" | |||
!Malline | |||
!Esimerkki | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Etelä-Savo}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Etelä-Savo|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Etelä-Savo|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Etelä-Savo}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Kainuu}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Kainuu|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Kainuu|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Kainuu}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Keski-Suomi}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Keski-Suomi|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Keski-Suomi|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Keski-Suomi}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Karjala}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Karjala|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Pohjois-Karjala}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}}</nowiki><br><small>[[Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|Malline]], [[Toiminnot:Whatlinkshere/Malline:tynkä/Pohjois-Pohjanmaa|linkit]]<br>Artikkelin loppuun</small> | |||
|{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versio 20. marraskuuta 2008 kello 20.01
Tyngät
Luodessasi uusia tynkämallineita käytä mallinetta Malline:Tynkämalline.
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikia laajentamalla artikkelia. Harkitse myös voisiko tämän mallineen vaihtaa johonkin kuvaavammista tynkämallineista.
|
{{minitynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä sivu on minitynkä, vain hyvin lyhyt aiheen esittely.
Voit auttaa PartioWikiä kirjoittamalla artikkelille kunnon alun. |
{{epätynkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä malline ei oikeasti tulosta mitään, mutta sillä voidaan kertoa boteille, että artikkeli ei ole tynkä, vaikka lyhyt onkin. |
Suomen Partiolaiset
{{tynkä/SP}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Suomen Partiolaiset - Finlands Scouter ry:hyn liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/OU2010}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Ohjelmauudistus 2010 -projektiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Aikaisemmat järjestöt
{{tynkä/SPJ}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
{{tynkä/SPTJ}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Piirit
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä/Etelä-Karjala}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/FiSSc}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Häme}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Hämeen Partiopiiriin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Järvi-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Järvi-Suomen Partiolaisiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Kymenlaakso}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Lappi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Lounais-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjanmaan Partiolaisiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Pohjois-Savo}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pääkaupunkiseutu}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pääkaupunkiseutuun liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Salpausselkä}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Satakunta}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Uusimaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Varsinais-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Varsinais-Suomeen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Aikaisemmat piirit
Malline | Esimerkki |
---|---|
{{tynkä/Etelä-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Etelä-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Etelä-Savo}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Kainuu}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Keski-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Keski-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Keski-Suomi}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Pohjois-Karjala}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjois-Karjalaan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Pohjois-Pohjanmaa}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Pohjois-Pohjanmaahan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
Lippukuntaryhmittymät
{{tynkä/SuMe}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä Suomen Metsänkävijöihin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/SVPR}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Lippukunnat
{{tynkä/TP}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Ikäkaudet
{{tynkä/Vaeltajat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Samoajat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Tarpojat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Seikkailijat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Sudenpennut}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Vaeltajat (vanha ohjelma)}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä vanhan ohjelman vaeltajiin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Vartiolaiset}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Yleiset
{{tynkä/Lippukunnat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Solmut}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Tapahtumat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä tapahtumaan liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Kirjat}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä partiokirjallisuuteen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Henkilö}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Historia}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Merkit}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä partiomerkkeihin liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|
{{tynkä/Meri}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
|
{{tynkä/Koulutus}} Malline, linkit Artikkelin loppuun |
Tämä koulutukseen liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.
|