532
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Eng: || Clove hitch | | valign="top" | Eng: || Clove hitch | ||
|- | |||
| valign="top" | Sv: || Dubbelt halvslag | | valign="top" | Sv: || Dubbelt halvslag | ||
|- | |- |
muokkausta