225
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 5: | Rivi 5: | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Perustiedot | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Perustiedot | ||
|- | |- | ||
| Perustettu: || [[ | | Perustettu: || [[1975]] | ||
|- | |- | ||
| Jäsenmäärä: || n. 10 000 hlöä | | Jäsenmäärä: || n. 10 000 hlöä | ||
Rivi 13: | Rivi 13: | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | ||
|- | |- | ||
| Toiminta-alue: || | | Toiminta-alue: || Varsinais-Suomi | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | ||
|- | |- | ||
| [[Toimisto]]: || Läntinen Pitkäkatu 13, 20100 Turku | | [[Toimisto]]: || Läntinen Pitkäkatu 13, 20100 Turku | ||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Tunnukset | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Tunnukset | ||
|- | |- |
muokkausta