59
muokkausta
Ale (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Ale (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 23: | Rivi 23: | ||
| valign="top" | Uppouma: || 5 t | | valign="top" | Uppouma: || 5 t | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Mootori: || 29 hv | ||
|- | |||
| valign="top" | Makuupaikkoja: || 8-11 | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Makuupaikkoja: || 8-11 | | valign="top" | Makuupaikkoja: || 8-11 |
muokkausta