7 509
muokkausta
Ile (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
|- | |- | ||
| Genevessä | | Genevessä | ||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Johtohenkilöt | |||
|- | |||
| Pääsihteeri: [[Eduardo Missoni]] | |||
|- | |||
| Mailmankomitean puheenjohtaja [[Herman Hui]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Logo | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Logo |
muokkausta