byrokraatit, osoitepaljastimen käyttäjät, staff, steward, häivyttäjät (suppressors), swn_admin, ylläpitäjät
2 026
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
{{:Tampereen Kotkat/jäsen}} {{käyttäjä PJ}} {{käyttäjä valtermanni}} {{käyttäjä webmaster lpk}} {{käyttäjä Häme}} | {| {{prettytable}} <!-Palikoita--> | ||
|- | |||
|{{:Tampereen Kotkat/jäsen}} | |||
|{{käyttäjä PJ}} | |||
|{{käyttäjä valtermanni}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |||
|{{käyttäjä Häme}} | |||
|{{Käyttäjälaatikko|darkblue|white|white|[[Kuva:Kogi2.jpg|42px|]]|Tämä käyttäjä '''''ei''''' ole suorittanut [[Ko-Gi|Kolmiapila-Gilwell]]-kurssia mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa.}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä partiowikikanavalla}} | |||
|{{käyttäjä NP}} | |||
|{{Käyttäjä scoutlink}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä wikitonttu}} | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
{{PartioWiki-kielipoliisi|Ansioituneesta työstä kielenhuollon parissa PartioWikissä. --[[Käyttäjä:VP|VP]] 26. maaliskuuta 2007 kello 14.50 (EEST)}}<br clear="all"> | {{PartioWiki-kielipoliisi|Ansioituneesta työstä kielenhuollon parissa PartioWikissä. --[[Käyttäjä:VP|VP]] 26. maaliskuuta 2007 kello 14.50 (EEST)}}<br clear="all"> |
muokkausta