1 857
muokkausta
Ile (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 39: | Rivi 39: | ||
==Lippukunnanjohtajat== | ==Lippukunnanjohtajat== | ||
{| style="border: none;" | |||
| [[1944]]–[[1955]] || Irja Pynnä | |||
|- | |||
| [[1956]]–[[1960]] || Maija Vuorinen | |||
|- | |||
| [[1961]]–[[1973]] || Maija Viitanen | |||
|- | |||
| [[1974]]–[[1982]] || Pirjo-Liisa Norokorpi | |||
|- | |||
| [[1983]]–[[1987]] || Riitta Tempakka | |||
|- | |||
| [[1988]]–[[1989]] || Outi Leppänen | |||
|- | |||
| [[1990]]–[[1992]] || Kirsti Mäkelä | |||
|- | |||
| [[1993]] || Jaana Teikari | |||
|- | |||
| [[1994]]–[[1995]] || Outi Leppänen | |||
|- | |||
| [[1996]]–[[1998]] || Päivi Nahkola | |||
|- | |||
| [[1999]]–[[2000]] || Riia Vuorinen | |||
|- | |||
| [[2001]] || Veera Koskela | |||
|- | |||
| [[2002]]–[[2005]] || Tarja Vulli | |||
|- | |||
| [[2006]]–|| Marjo Mutanen | |||
|} | |||
{{tynkä/Lippukunnat}} | {{tynkä/Lippukunnat}} |
muokkausta