Ero sivun ”Käyttäjä:Amppi” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
← Vanhempi muutos
Uudempi muutos →
Käyttäjä:Amppi
(näytä wikiteksti)
Versio 22. lokakuuta 2007 kello 15.27
30 merkkiä lisätty
,
16 vuotta sitten
p
m
Visuaalinen
Wikiteksti
Versio 13. lokakuuta 2007 kello 15.51
(
näytä wikiteksti
)
VP
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
p
(malline)
← Vanhempi muutos
Versio 22. lokakuuta 2007 kello 15.27
(
näytä wikiteksti
)
Amppi
(
keskustelu
|
muokkaukset
)
p
(m)
Uudempi muutos →
Rivi 8:
Rivi 8:
|-
|-
|{{käyttäjä sampo}}
|{{käyttäjä sampo}}
|-
|{{käyttäjä III-polvi}}
|-
|-
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}}
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}}
Amppi
608
muokkausta
Evästeet auttavat palvelujemme toteuttamisessa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön.
OK
Navigointivalikko
Henkilökohtaiset työkalut
Luo tunnus
Kirjaudu sisään
Nimiavaruudet
Käyttäjäsivu
Keskustelu
suomi
Näkymät
Lue
Näytä lähdekoodi
Näytä historia
Muut
Haku
Valikko
Etusivu
Pääluokat
Luettelot
Ajankohtaista
Tuoreet muutokset
Satunnainen sivu
apua
Ohje
Kahvihuone
#PartioWiki
Tue PartioWikiä
Työkalut
Käyttäjän muokkaukset
Lokit
Katso käyttäjän ryhmiä
Tallenna tiedosto
Toimintosivut
Tulostettava versio