7 509
muokkausta
(→Ryhmät) |
|||
Rivi 55: | Rivi 55: | ||
| [[Käyttäjä:Jaatinen|Jaatinen Antti]] || Lippukunnanjohtaja | | [[Käyttäjä:Jaatinen|Jaatinen Antti]] || Lippukunnanjohtaja | ||
|- | |- | ||
| [[Käyttäjä:Takku|Hirvonen Matti]] || Lippukunnanjohtajanapulainen ja [[ | | [[Käyttäjä:Takku|Hirvonen Matti]] || Lippukunnanjohtajanapulainen ja [[Sampo|Partiopoikaosastonjohtaja]] | ||
|- | |- | ||
| Lindholm Kim || [[Valtermanni|Vaeltajaosastonjohtaja]] | |||
| Lindholm Kim || [[ | |||
|- | |- | ||
| Tuutti Jarkko || Kaluston ja Hiippalan hoito | | Tuutti Jarkko || Kaluston ja Hiippalan hoito | ||
|- | |- | ||
| Knuutila Teemu || Sihteeri | | Knuutila Teemu || Sihteeri | ||
|- | |||
| Tapio Soukka|| [[Kolovouti]] | |||
|} | |||
'''Muut johtajat''' | |||
{| style="border: none;" | |||
| [[Käyttäjä:Walla|Emilia Paronen]] || [[Akela|Sudenpentuosastonjohtaja]] | |||
|- | |||
| Ville Hevonkorpi || [[Taloudenhoitaja]] | |||
|} | |} | ||
muokkausta