145
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| style="text-align: left;" | {| style="text-align: left;" | ||
! Vuosi !! Nimi || Paikka || Päivämäärä || Järjestävä(t) lpk(t) | ! Vuosi !! Nimi || Paikka || Päivämäärä || Järjestävä(t) lpk(t) || Kilpailun johtaja | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[1990]] || Ristiretki || Rauma || 28.4. || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[1993]] || Praku-93 || ? || ? || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[1996]] || Paroonin Koitos || Parkano || 27.4. || [[Kipinäpartio]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[1998]] || Klapi 98 || Kullaa || 25.4. || [[Ulvilan Eräpojat]], [[Ulvilan Erätytöt]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[1999]] || Hukkareissu || Honkajoki || 24.4. || ([[Honkahukat]] ?) || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2000]] || Krookan Rääki V || Merikarvia || 29.4. || [[Ouran Partiolaiset]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2001]] || Biispan Polku 2001 || Köyliö || 28.4. || [[Lallin Partio]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2002]] || Klaffi || Eura || 20.4. || [[Euran Peurat]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2003]] || Kurrestrofi || Noormarkku || 26.4. || [[Pääskyparvi]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2004]] || Hiittenherkku || Harjavalta || 24.4. || [[Harjavallan Pirkat]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2005]] || FLÖKÖ 2005 || Rauma || 23.4. || [[Tasalam Boja]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2006]] || Paroonin Koitos II || Parkano || 22.4. || [[Kipinäpartio]] || ? | ||
|- | |- | ||
| [[2008]] || 3X TIÄ JUH4N44 || Pori || 3.5. || ? | | [[2007]] || 100 || Eurajoki || 5.5. || [[Jokilaakson Ravut]], [[Kopardit]], [[Narvin Tytöt]] || ? | ||
|- | |||
| [[2008]] || 3X TIÄ JUH4N44 || Pori || 3.5. || ? || ? | |||
|} | |} | ||
muokkausta