321
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Kehikko valmis, seuraavien työvaiheiden arviot päivitetty) |
||
Rivi 70: | Rivi 70: | ||
|align="center"| 50 htp | |align="center"| 50 htp | ||
|align="right"| 8 varvia | |align="right"| 8 varvia | ||
|align="right"| | |align="right"| 8 varvia | ||
|align="center"| | |align="center"| 100% | ||
|align="right"| 30.6.2009 | |align="right"| 30.6.2009 | ||
|align="right"| | |align="right"| 9.5.2009 | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| Katto: Katto valmis ja pitää sadetta | | Katto: Katto valmis ja pitää sadetta | ||
|align="center"| | |align="center"| 5 htp | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
Rivi 84: | Rivi 84: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| Lattia: Lattia valmis | | Lattia: Lattia valmis | ||
|align="center"| | |align="center"| 4 htp | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
Rivi 100: | Rivi 100: | ||
|- style="vertical-align: top; font-weight: bold;" | |- style="vertical-align: top; font-weight: bold;" | ||
| KOKO HANKE | | KOKO HANKE | ||
|align="center"| | |align="center"| 161 htp | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
|align="center"| | |align="center"| 88% | ||
|align="right"| 1.9.2010 | |align="right"| 1.9.2010 | ||
|align="right"| | |align="right"| | ||
Rivi 229: | Rivi 229: | ||
{| | {| | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
|align="right"| 29.-31.5.2009 || Työmaan välisiivous ja harjakaiset. | |||
|align="right"| 29.-31.5.2009 || | |||
|} | |} | ||
Rivi 312: | Rivi 310: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
|align="right"| 24.-26.4.2009 || 6. varvi valmiiksi, 7. kahden hirren tarkkaa varausta vaille. Nostettiin A-8 kehikon päälle valmiiksi seuraavaa kerraa varten. Mukana: Romu, Viski, Liisa, Sipi, Supi, Jonttu, Jenni, Veikko, Muffe, Kontti | |align="right"| 24.-26.4.2009 || 6. varvi valmiiksi, 7. kahden hirren tarkkaa varausta vaille. Nostettiin A-8 kehikon päälle valmiiksi seuraavaa kerraa varten. Mukana: Romu, Viski, Liisa, Sipi, Supi, Jonttu, Jenni, Veikko, Muffe, Kontti | ||
|- style="vertical-align: top;" | |||
|align="right"| 8.-10.5.2009 || Kehikko veistettiin valmiiksi. Mukana: Romu, Ile, JJ, Viski, Liisa, Jonttu, Sipi, Supi, Mallu | |||
|} | |} | ||
[[Luokka:Juhlalaavu]] | [[Luokka:Juhlalaavu]] | ||
[[Luokka:Aikajanat]] | [[Luokka:Aikajanat]] |
muokkausta