161
muokkausta
p (wp) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 44: | Rivi 44: | ||
|- | |- | ||
| 19. || Eerika Haavisto|| [[Nuotiotytöt]]|| Veden kirkkaus Ahvenanmaan saaristossa|| 2010||Ahvenanmaa | | 19. || Eerika Haavisto|| [[Nuotiotytöt]]|| Veden kirkkaus Ahvenanmaan saaristossa|| 2010||Ahvenanmaa | ||
|- | |||
| 20. || Leenu Miikki|| Enson Partiosiskot|| Veden puhdistus erilaisin menetelmin|| 2015||Ruolahden melontareitti | |||
|- | |||
|} | |} | ||
muokkausta