5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 454: | Rivi 454: | ||
|- | |- | ||
| Joona Pengerkoski || Heinijärvi || 41 169 19 || || || || | | Joona Pengerkoski || Heinijärvi || 41 169 19 || || || || | ||
|| | |||
|- | |||
| Aaro Keskikuru || Heinijärvi || 42 170 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Samu Keskikuru || Heinijärvi || 42 171 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Rasmus Luukkonen || Heinijärvi || 42 172 19 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Justus Maalo || Heinijärvi || 42 173 19 || || || || | |||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta