14
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 17: | Rivi 17: | ||
|- | |- | ||
| [[2008]] || Riina Aspila || [[Erä-Pirkot]] | | [[2008]] || Riina Aspila || [[Erä-Pirkot]] | ||
|- | |||
| [[2009]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2010]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2011]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2012]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2013]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2014]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2015]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2016]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2017]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2018]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2019]] || ? || ? | |||
|- | |||
| [[2020]] || ? || ? | |||
|} | |} | ||
muokkausta