254
muokkausta
(Päivitetty 2021 loppuun asti) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 75: | Rivi 75: | ||
|- | |- | ||
| Lindsten, Sven || 5 (1978) || | | Lindsten, Sven || 5 (1978) || | ||
|- | |||
| Liuksila, Eva || 143 (2022) || | |||
|- | |- | ||
| Lundén, Pirjo || 112 (2013), 112 (2013) || | | Lundén, Pirjo || 112 (2013), 112 (2013) || | ||
Rivi 107: | Rivi 109: | ||
|- | |- | ||
| Ripatti, Harri || 29 (1986), 33 (1987) || | | Ripatti, Harri || 29 (1986), 33 (1987) || | ||
|- | |||
| Ristimäki, Miikka || 145 (2022) || | |||
|- | |- | ||
| Ritala, Reijo || 6 (1978), 9 (1979), 11 (1980), 16 (1981), 19 (1982), 21 (1983), 24 (1984) || | | Ritala, Reijo || 6 (1978), 9 (1979), 11 (1980), 16 (1981), 19 (1982), 21 (1983), 24 (1984) || | ||
Rivi 125: | Rivi 129: | ||
|- | |- | ||
| Svensson, Hanna || 132 (2019) || | | Svensson, Hanna || 132 (2019) || | ||
|- | |||
| Tamminen, Sanna || 144 (2022) || | |||
|- | |- | ||
| Taubert, Josefin || 121 (2016), 129 (2019) || | | Taubert, Josefin || 121 (2016), 129 (2019) || |
muokkausta