143
muokkausta
(Lisätty numerot 36 ja 37. Numero 37 luovutettiin ensin. Nro 23 Hämeen piiri oli jo vaihtanut nimeään) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|- | |- | ||
| 37 || [[Iiro Lindberg]] || [[Tampereen Eräpojat]] || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[13. marraskuuta|13.11.]][[2021]] || Piiritoimintaa Hämeessä 100 vuotta -juhlagaalassa | | 37 || [[Iiro Lindberg]] || [[Tampereen Eräpojat]] || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[13. marraskuuta|13.11.]][[2021]] || Piiritoimintaa Hämeessä 100 vuotta -juhlagaalassa | ||
|- | |||
| 38 || [[Jukka "Jude" Ahonen]] || [[Helsingin Metsänkävijät]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[17. elokuuta|17.8.]][[2022]] || Kajo 2022 Evolla | |||
|} | |} | ||
muokkausta