227
muokkausta
(+nro 41) |
(#43 Heidi Jokinen) |
||
Rivi 88: | Rivi 88: | ||
|- | |- | ||
| 42 || [[Marko "Mante" Paavilainen]] || [[Mesikämmenet]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[7. maaliskuuta|7.3.]][[2023]] || HePPky:n juhlaillallinen, Helsinki | | 42 || [[Marko "Mante" Paavilainen]] || [[Mesikämmenet]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[7. maaliskuuta|7.3.]][[2023]] || HePPky:n juhlaillallinen, Helsinki | ||
|- | |||
| 43 || [[Heidi Jokinen]] || [[Tornipääskyt]] || [[Lounais-Suomen Partiopiiri]] || [[28. heinäkuuta|28.7.]][[2023]] || WAGGGS maailmankonferenssi, Kypros | |||
|} | |} | ||
muokkausta