Ero sivun ”Luettelo Suomen Partiolaisten kultaisen ansioristin saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Lisätty 35. Jarkko Ruohola) |
||
Rivi 72: | Rivi 72: | ||
|- | |- | ||
| 34 || [[Timo Muttonen|Timo "Mudi" Muttonen]] || [[Olarin Eräkotkat]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[31. elokuuta|31.8.]][[2019]] || [[Johtajatulet]], [[Evo]] | | 34 || [[Timo Muttonen|Timo "Mudi" Muttonen]] || [[Olarin Eräkotkat]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[31. elokuuta|31.8.]][[2019]] || [[Johtajatulet]], [[Evo]] | ||
|- | |||
| 35 || [[Jarkko Ruohola|Jarkko Ruohola]] || [[Turun Mikaelin Siniset]] || [[Lounais-Suomen Partiopiiri]] || [[22. elokuuta|22.8.]][[2021]] || Paraatijuhlassa Turussa | |||
|} | |} | ||