Ero sivun ”Johtajatulet” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (nettisivu) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 37: | Rivi 37: | ||
|- | |- | ||
| 27.–29.8.2021 || [[Milka Hänninen]] ja [[Mimi Rantanen]] || 3000 | | 27.–29.8.2021 || [[Milka Hänninen]] ja [[Mimi Rantanen]] || 3000 | ||
| | |||
|- | |||
|25.-27.8.2023 | |||
|Saija Kivelä ja Petri Patronen | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Versio 27. marraskuuta 2022 kello 23.33
Johtajatulet | |
---|---|
Perustiedot | |
Leiripaikka: | Evo |
Järjestäjä: | Suomen Partiolaiset |
Leirimerkki | |
WWW-sivut | |
Verkkosivut |
Johtajatulet on Suomen Partiolaisten yli 18-vuotiaille suunnattu viikonlopun kestävä koulutustapahtuma. Se on tunnettu muonipuolisista koulutusmoduuleistaan ja tunnetuista puhujistaan. Tapahtuma on avoin myös ei-partiolaisille. Johtajatulien pääasiallinen tarkoitus on kouluttaa osallistujia tähtäämään parempaan johtajuuteen.
Johtajatulet
Ajankohta | Tapahtumanjohtajat | Osallistujamäärä | Huom. |
---|---|---|---|
2015 | Poppis Suomela | 1500 | |
25.–27.8.2017 | Janne Costiander ja Joonas Hirn | Yli 2000 | Palkittiin vuoden johtamistekona |
30.8.–1.9.2019 | Paula Viikari ja Pekka Hankela | 3000 | |
27.–29.8.2021 | Milka Hänninen ja Mimi Rantanen | 3000 | |
25.-27.8.2023 | Saija Kivelä ja Petri Patronen |