532
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Eng: || Granny knot | | valign="top" | Eng: || Granny knot | ||
|- | |||
| valign="top" | Sv: || Käringknop | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Erilaiset muunnokset | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Erilaiset muunnokset |
muokkausta