6
muokkausta
p (luokka, lippukuntien määrä) |
|||
Rivi 34: | Rivi 34: | ||
||[[/Kastelli|Kastelli]] ||23.-29.7.2012 ||Sauvo, Marjaniemi ||- ||- ||[[Kuva:kastelli-2012.jpg|100px|Kastelli-2012.]] | ||[[/Kastelli|Kastelli]] ||23.-29.7.2012 ||Sauvo, Marjaniemi ||- ||- ||[[Kuva:kastelli-2012.jpg|100px|Kastelli-2012.]] | ||
|- | |- | ||
||[[/Fennia-17|Fennia-17]] ||9.-15.6.2017 ||Teijo, Onnelannummi || noin 424 ||Lauri Lehmus ||[[ | ||[[/Fennia-17|Fennia-17]] ||9.-15.6.2017 ||Teijo, Onnelannummi || noin 424 ||Lauri Lehmus || | ||
|- | |||
|Melukylä 2023 | |||
|14.-18.6.2023 | |||
|Koski TL, Kosken Eränkävijöiden alue | |||
|noin 450 | |||
|Liisa Pasto ja Hanna Lammela | |||
|[[Tiedosto:Melukylä merkki.png|keski|kehyksetön|100x100px]] | |||
|} | |} | ||
muokkausta