27
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 4: | Rivi 4: | ||
|[[Mikko "Tammi" Jylhä]] || [[Härmälän Haukat]] || [[Piirinjohtaja]] | |[[Mikko "Tammi" Jylhä]] || [[Härmälän Haukat]] || [[Piirinjohtaja]] | ||
|- | |- | ||
| || || Piirinvarajohtaja | |Heini Salo || [[Riihipääskyt]] || Piirinvarajohtaja | ||
|- | |- | ||
| || || | | || || | ||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
| || || | | || || | ||
|- | |- | ||
| | |Hannu Fagerlund || [[Kaskenkaatajat]] || Aluetyö | ||
|- | |||
|Henna Heikkilä || [[Liekkitytöt]] || Ohjelmatoiminta | |||
|- | |- | ||
| | |Jaakko Honkala || [[Lähteen Vartijat]] || Luottamushenkilötoiminta | ||
|- | |- | ||
|Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | |Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | ||
|- | |- | ||
| | |Jaakko Pirttikoski || [[Tyrvään Metsänpojat]] || [[Viestintä]] | ||
|- | |||
|Riikka Tammivuori || [[Lahden Katajaiset]] || Koulutustoiminta | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] | [[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] |
muokkausta