1 004
muokkausta
(Lisätty vuodet 2014-2022 lähteinä Piirin nettisivut, piirilehdet ja piirin toimintakertomukset. Vuosille 2012-2013 wikilinkkejä ja puuttuvia lippukuntia.) |
(lisätty 2011 ja 2012 vanhojen vuosikirjojen ja piirilehtien perusteella, korjaus 2014) |
||
Rivi 214: | Rivi 214: | ||
|[[Henna Heikkilä]] || [[Liekkitytöt]] || varapuheenjohtaja | |[[Henna Heikkilä]] || [[Liekkitytöt]] || varapuheenjohtaja | ||
|- | |- | ||
|Anna-Lea Nissi || [[Urjan Varstat]] || | |Anna-Lea Nissi || [[Urjan Varstat]] || projektit | ||
|- | |- | ||
|Tanja Lumiala-Huokuniemi || [[Harjun Pojat]] || viestintä | |Tanja Lumiala-Huokuniemi || [[Harjun Pojat]] || viestintä | ||
Rivi 269: | Rivi 269: | ||
|- | |- | ||
|Riina Aspila || [[Erä-Pirkot]] || Koulutustoiminta | |Riina Aspila || [[Erä-Pirkot]] || Koulutustoiminta | ||
|- | |||
|} | |||
== 2011 == | |||
{| style="text-align: left;" | |||
!Nimi || Lippukunta || Pesti | |||
|- | |||
|Mikko "Tammi" Jylhä || [[Härmälän Haukat]] || puheenjohtaja | |||
|- | |||
|Heini Salo || [[Riihipääskyt]] || varapuheenjohtaja | |||
|- | |||
|Hannu Fagerlund || [[Kaskenkaatajat]] || Aluetyö | |||
|- | |||
|[[Henna Heikkilä]] || [[Liekkitytöt]] || Ohjelmatoiminta | |||
|- | |||
|Jaakko Honkala || [[Lähteen Vartijat]] || Luottamushenkilötoiminta | |||
|- | |||
|Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | |||
|- | |||
|Jaakko Pirttikoski || [[Tyrvään Metsänpojat]] || Viestintä | |||
|- | |||
|Riikka Tammivuori || [[Lahden Katajaiset]] || Koulutustoiminta | |||
|- | |||
|} | |||
== 2010 == | |||
{| style="text-align: left;" | |||
!Nimi || Lippukunta || Pesti | |||
|- | |||
|Mikko "Tammi" Jylhä || [[Härmälän Haukat]] || puheenjohtaja | |||
|- | |||
|Heini Salo || [[Riihipääskyt]] || varapuheenjohtaja | |||
|- | |||
|Hannu Fagerlund || [[Kaskenkaatajat]] || Aluetyö | |||
|- | |||
|[[Henna Heikkilä]] || [[Liekkitytöt]] || Ohjelmatoiminta | |||
|- | |||
|Jaakko Honkala || [[Lähteen Vartijat]] || Luottamushenkilötoiminta | |||
|- | |||
|Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | |||
|- | |||
|Jaakko Pirttikoski || [[Tyrvään Metsänpojat]] || Viestintä | |||
|- | |||
|Riikka Tammivuori || [[Lahden Katajaiset]] || Koulutustoiminta | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] | [[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] |
muokkausta