Ero sivun ”Hämeen Partiopiiri/Hallitus” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 4: | Rivi 4: | ||
|[[Mikko "Tammi" Jylhä]] || [[Härmälän Haukat]] || [[Piirinjohtaja]] | |[[Mikko "Tammi" Jylhä]] || [[Härmälän Haukat]] || [[Piirinjohtaja]] | ||
|- | |- | ||
| || || Piirinvarajohtaja | |Heini Salo || [[Riihipääskyt]] || Piirinvarajohtaja | ||
|- | |- | ||
| || || | | || || | ||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
| || || | | || || | ||
|- | |- | ||
| | |Hannu Fagerlund || [[Kaskenkaatajat]] || Aluetyö | ||
|- | |||
|Henna Heikkilä || [[Liekkitytöt]] || Ohjelmatoiminta | |||
|- | |- | ||
| | |Jaakko Honkala || [[Lähteen Vartijat]] || Luottamushenkilötoiminta | ||
|- | |- | ||
|Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | |Petteri Lavikko || [[Tampereen Kotkat]] || Talous | ||
|- | |- | ||
| | |Jaakko Pirttikoski || [[Tyrvään Metsänpojat]] || [[Viestintä]] | ||
|- | |||
|Riikka Tammivuori || [[Lahden Katajaiset]] || Koulutustoiminta | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] | [[Luokka:Hämeen Partiopiiri]] |
Versio 20. huhtikuuta 2010 kello 13.42
Nimi | Lippukunta | Pesti |
---|---|---|
Mikko "Tammi" Jylhä | Härmälän Haukat | Piirinjohtaja |
Heini Salo | Riihipääskyt | Piirinvarajohtaja |
Hannu Fagerlund | Kaskenkaatajat | Aluetyö |
Henna Heikkilä | Liekkitytöt | Ohjelmatoiminta |
Jaakko Honkala | Lähteen Vartijat | Luottamushenkilötoiminta |
Petteri Lavikko | Tampereen Kotkat | Talous |
Jaakko Pirttikoski | Tyrvään Metsänpojat | Viestintä |
Riikka Tammivuori | Lahden Katajaiset | Koulutustoiminta |