Ero sivun ”Hakasiskot” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| align="right" style="background-color: #EAEAEA; border: 1px solid #9999FF; width: 20%; margin: 1em;" | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background-color: #CCCCFF; padding: 0.2em; font-size: 130%; " | <b>Hakasiskot</b> | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Perustiedot | |||
|- | |||
| Perustettu: || [[1966]] | |||
|- | |||
| Jäsenmäärä: || 96 hlöä | |||
|- | |||
| Lyhenne: || Hasi | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | |||
|- | |||
| Toiminta-alue: || Espoo/Tapiola | |||
|- | |||
| [[Partiopiiri]]: || [[Pääkaupunkiseudun partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[Aluejärjestö]]: || [[Espoon Partiotuki]] | |||
|- | |||
| [[Lippukuntaryhmittymä|Ryhmittymä]]: || [[Tapiiri]] | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | |||
|- | |||
| [[Kolo]]: || Hakamäki 1 n | |||
|- | |||
| [[Kämppä]]: || Eden, Nuuksio | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Tunnukset | |||
|- | |||
| valign="top" | [[Huivi]]: || sininen | |||
|- | |||
| [[Partiopaita]]: || sininen | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Kotisivut | |||
|- | |||
| colspan="2" | [http://kotisivu/ http://www.lpk.partio.fi/papa/haka] | |||
|} |
Versio 29. maaliskuuta 2006 kello 15.03
Hakasiskot | |
Perustiedot | |
Perustettu: | 1966 |
Jäsenmäärä: | 96 hlöä |
Lyhenne: | Hasi |
Alue | |
Toiminta-alue: | Espoo/Tapiola |
Partiopiiri: | Pääkaupunkiseudun partiolaiset |
Aluejärjestö: | Espoon Partiotuki |
Ryhmittymä: | Tapiiri |
Toimipaikat | |
Kolo: | Hakamäki 1 n |
Kämppä: | Eden, Nuuksio |
Tunnukset | |
Huivi: | sininen |
Partiopaita: | sininen |
Kotisivut | |
http://www.lpk.partio.fi/papa/haka |