Ero sivun ”Käyttäjä:Amppi” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (luotsi) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 11: | Rivi 11: | ||
|{{käyttäjä luotsi}} | |{{käyttäjä luotsi}} | ||
|{{käyttäjä OU2010}} | |{{käyttäjä OU2010}} | ||
|- | |||
| | |||
|{{käyttäjä III-polvi}} | |||
|- | |- | ||
|{{user fi}} | |{{user fi}} | ||
|{{käyttäjä | |{{käyttäjä Verenluovuttaja}} | ||
|- | |- | ||
|{{user sv-2}} | |{{user sv-2}} |
Versio 20. syyskuuta 2008 kello 09.13
Tämä käyttäjä on Myrskypojat-lippukunnan jäsen. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on koulutusvastaava. |
Tämä käyttäjä ei ole suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssia, mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa. |
Tämä käyttäjä toimii aikuisena tukena. |
Tämä käyttäjä on meripartiolainen. |
Tämä käyttäjä on luotsi. |
Tämä käyttäjä oli mukana Ohjelmauudistus 2010 -projektissa. |
III Tämä käyttäjä on kolmannen polven partiolainen. | |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
Tämä käyttäjä on aktiivinen verenluovuttaja. |
sv-2 Denna användare har kunskaper på mellannivå i svenska. |
Tämä käyttäjä on wikikeiju. |
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English. |
Eero Ämmälä, nuorempien partiolaisten suussa "Ämppi", on Myrskypojat -lippukunnan koulutusvastaava ja asemastaan tietoinen partiojohtaja.
Ämppiä kiinnostavat partioliikkeen syvimmät kysymykset ja haluaa uudistaa partioliikettä pienillä "peruskiven korjauksilla". Ämppi on myös mielellään esillä partioasussa lippua liehuttaen. Meripartiokouluttamisen lisäksi hän harrastaa purjehdusta ja audiovisuaalista tuottamista.
Luokat:
- Käyttäjä Myrskypojat
- Käyttäjä PJ
- Käyttäjä on koulutusvastaava
- Käyttäjä Ko-Gi aikoo
- Käyttäjä on aikuinen tuki
- Käyttäjä meripartiolainen
- Käyttäjä on luotsi
- Käyttäjä Ohjelmauudistus 2010
- Käyttäjä Kolmannen polven partiolaiset
- User fi
- Käyttäjä on verenluovuttaja
- User sv-2
- Wikikeijut
- User en-2
- Käyttäjä Firefox
- Paperimerkillä palkitut