Ero sivun ”Käyttäjä:Amppi” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä meripartiolainen}} | |{{käyttäjä meripartiolainen}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä PJ}} | |||
|} | |} | ||
'''Eero Ämmälä''', nuorempien partiolaisten suussa "Ämppi", on yleisluontoinen [[partiojohtaja]] joka vetää raumalaisessa [[Myrskypojat]] lippukunnassa erinäköisiä projekteja ja tempauksia. Ämpin erikoisosaamista ovat partion pukukulttuuri, sekä vastata niihin kysymyksiin, joihin muut eivät osaa.(tarkoittaen siis partioaatetta) Meripartioinnin lisäksi hän harrastaa (kilpa)purjehdusta ja audiovisuaalista tuottamista. | '''Eero Ämmälä''', nuorempien partiolaisten suussa "Ämppi", on yleisluontoinen [[partiojohtaja]] joka vetää raumalaisessa [[Myrskypojat]] lippukunnassa erinäköisiä projekteja ja tempauksia. Ämpin erikoisosaamista ovat partion pukukulttuuri, sekä vastata niihin kysymyksiin, joihin muut eivät osaa.(tarkoittaen siis partioaatetta) Meripartioinnin lisäksi hän harrastaa (kilpa)purjehdusta ja audiovisuaalista tuottamista. |
Versio 15. joulukuuta 2006 kello 15.33
Tämä käyttäjä on meripartiolainen. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Eero Ämmälä, nuorempien partiolaisten suussa "Ämppi", on yleisluontoinen partiojohtaja joka vetää raumalaisessa Myrskypojat lippukunnassa erinäköisiä projekteja ja tempauksia. Ämpin erikoisosaamista ovat partion pukukulttuuri, sekä vastata niihin kysymyksiin, joihin muut eivät osaa.(tarkoittaen siis partioaatetta) Meripartioinnin lisäksi hän harrastaa (kilpa)purjehdusta ja audiovisuaalista tuottamista.