Ero sivun ”Käyttäjä:Anttoliikkanen” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Ak: Uusi sivu: moi) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{henkilö | |||
|etunimi=Juho-Antto | |||
|partionimi=Antto | |||
|sukunimi=Liikkanen | |||
|syntyi=1996 | |||
|syntyi_pvm=3. heinäkuuta | |||
|syntyi_paikka=Anjalankoski (nyk. Kouvola) | |||
|kuoli= | |||
|kuoli_pvm= | |||
|kuoli_paikka= | |||
|lippukunnat=[[Myllykosken Koskikarat]] [[2003]] – | |||
|tehtävät=Kotisivujen ylläpitäjä [[2011]]–<br />Koskikarojen hallituksen jäsen [[2011]]– <br /> | |||
|kuva= | |||
}} | |||
== Käyttäjäboksit == | |||
{| class="prettytable" | |||
|- | |||
|{{käyttäjä samoaja}} | |||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |||
|{{käyttäjä Chrome}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä I-polvi}} | |||
|{{käyttäjä vartionjohtaja}} | |||
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} | |||
|- | |||
|{{user en-2}} | |||
|{{user sv-1}} | |||
|{{user fi}} | |||
|- | |||
|{{Käyttäjä PartioWikiaika|päivä=12|kuukausi=12|vuosi=2012}} | |||
|} | |||
{{-}} |
Versio 17. tammikuuta 2013 kello 00.05
Juho-Antto "Antto" Liikkanen | |
---|---|
S. | 3. heinäkuuta 1996 (Anjalankoski (nyk. Kouvola)) |
Lippukunnat | |
Myllykosken Koskikarat 2003 – | |
Tärkeimmät tehtävät | |
Kotisivujen ylläpitäjä 2011– Koskikarojen hallituksen jäsen 2011– |
Käyttäjäboksit
Tämä käyttäjä on samoaja. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina. |
|
I Tämä käyttäjä on ensimmäisen polven partiolainen. |
Tämä käyttäjä toimii vartionjohtajana. |
Tämä käyttäjä ei ole suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssia, mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa. |
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English. |
sv-1 Denna användare har baskunskaper i svenska. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |