Ero sivun ”Käyttäjä:Einksu” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä meripartiolainen}} | |{{käyttäjä meripartiolainen}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä lippukunnanjohtajanapulainen}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versio 21. helmikuuta 2008 kello 23.13
Tämä käyttäjä on meripartiolainen. |
Eero Inkiläinen, eräänlainen vaeltaja joka koittaa osallistua lippukuntansa (Joutsenon Nuotioveljet) toimintaan sen verran mitä ehtii. Pitää Saimaasta, veneilystä, purjehtimisesta ja puitten pilkkomisesta.
Osallistui Saaristokipparikurssin pilotille 16. - 18.11.2007
PartioWiki
Jos tänne sanasen tai toisenkin koittaisi kirjoitella.
Kohteet: Joutsenon Nuotioveljet ja Toveri.