Ero sivun ”Käyttäjä:Epa” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Epa (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Epa (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä PJ}} | |{{käyttäjä PJ}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä SORSA}} | |||
|- | |- | ||
{{käyttäjälaatikko | {{käyttäjälaatikko |
Versio 27. kesäkuuta 2011 kello 09.10
Tämä käyttäjä on Sorsa.
Tämä käyttäjä toimii Suomen Partiolaisten työntekijänä. Työnkuva ICT-koordinaattori.
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Malline:Käyttäjä SORSA |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Malline:Käyttäjä KO-GI
} |