228
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|- | |- | ||
| || || [[Vapaaehtoinen pelastuspalvelu|VAPEPA]] [[Valmiuskouluttajakurssi]] 2012-13 | | || || [[Vapaaehtoinen pelastuspalvelu|VAPEPA]] [[Valmiuskouluttajakurssi]] 2012-13 | ||
|- | |||
| || || [[Vapaaehtoinen pelastuspalvelu|VAPEPA]] [[Vapepa-johtajakurssi]] 2013 | |||
|- | |- | ||
|'''Mieleen painuneet partioreissut''' | |'''Mieleen painuneet partioreissut''' |
muokkausta