Ero sivun ”Käyttäjä:Jukkis” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (Henkilö historia aloitettu) |
(Lisäyksiä) |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| align="right" style="background-color: #EAEAEA; border: 1px solid #9999FF; width: 20%; margin: 1em;" | |||
|- | |||
| colspan="2" style="background-color: #CCCCFF; padding: 0.2em; font-size: 130%; " | '''Jukka-Pekka '''Jukkis''' Pietilä''' | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Lippukunnat | |||
|- | |||
| [[Limingan Niittykärpät]] (1977- | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Tärkeimmät tehtävät | |||
|- | |||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Kuva | |||
|- | |||
| [[Kuva:Mallikuva.gif]] | |||
|} | |||
'''Jukka-Pekka '' 'Jukkis' '' Pietilä''' | |||
==Partiohistoriaa== | ==Partiohistoriaa== |
Versio 20. elokuuta 2006 kello 08.42
Jukka-Pekka Jukkis Pietilä | |
Lippukunnat | |
Limingan Niittykärpät (1977- | |
Tärkeimmät tehtävät | |
Kuva | |
Jukka-Pekka 'Jukkis' Pietilä