Ero sivun ”Käyttäjä:Kissa” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| align="right" | {| align="right" | ||
|- | |||
|{{käyttäjä etj}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä PJ}} | |{{käyttäjä PJ}} | ||
Rivi 8: | Rivi 9: | ||
|{{käyttäjä Varis}} | |{{käyttäjä Varis}} | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä keräilijä}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä laumanjohtaja}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä lippukunnanjohtaja}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |||
|- | |||
|{{Sinisissit/Jäsen-käyttäjämalline}} | |||
|} | |} |
Versio 16. marraskuuta 2007 kello 22.01
Tämä käyttäjä on suorittanut erätaitojatkokurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 86. |
Tämä käyttäjä on Varis. |
Tämä käyttäjä on partiokeräilijä/swoppaaja. |
Tämä käyttäjä toimii laumanjohtajana. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnanjohtajana. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina. |
Tämä käyttäjä on Sinisissi. |