Ero sivun ”Käyttäjä:Kissa” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(malline) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(8 välissä olevaa versiota 2 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| align="right" | |||
|- | |||
|{{käyttäjä etj}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä PJ}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä Ko-Gi|86}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä Varis}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä keräilijä}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä laumanjohtaja}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä lippukunnanjohtaja}} | |||
|- | |||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |||
|- | |||
|{{Sinisissit/Jäsen-käyttäjämalline}} | |||
|- |
Nykyinen versio 8. joulukuuta 2007 kello 01.26
Tämä käyttäjä on suorittanut erätaitojatkokurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 86. |
Tämä käyttäjä on Varis. |
Tämä käyttäjä on partiokeräilijä/swoppaaja. |
Tämä käyttäjä toimii laumanjohtajana. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnanjohtajana. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina. |
Tämä käyttäjä on Sinisissi. |