Ero sivun ”Käyttäjä:Kontti” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
|- | |- | ||
|{{user fi}} | |{{user fi}} | ||
|- | |||
|{{user en-2}} | |||
|} | |} | ||
__NOEDITSECTION__ | __NOEDITSECTION__ |
Versio 23. maaliskuuta 2007 kello 18.01
Tämä käyttäjä on Toimen Poikain kansalainen numero 239. |
Tämä käyttäjä kuuluu Suomen Vapaa Partioryhmään. |
Tämä käyttäjä toimii Pääkaupunkiseudun Partiolaisten luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä on wikitonttu. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English. |
Antti 'Kontti' Kontiainen
kontti(ät)partio.net
040 507 3287
Naama, Toimen Pojat
Partioprojekteja
- 1996 Kaisla lippukuntaleirin leirinjohtaja
- 1998 Väiski '98:n ohjelmalaaksonjohtaja
- 2000 Erivinkulin leirinjohtaja
- 2002 Kerkkä-piirileirin leirinjohtaja
- 2004 Pääkaupunkiseudun Partiolaisten paraatin paraatinkomentaja
PartioWiki
PartioWikissä yritän keskittyä enemmän yleisten käytäntöjen ja teknisten asioiden kehittämiseen. Kuitenkin selkeänä tavoitteena on saada omat projektit dokumentoitua.
Lisäksi haluan panostaa: