Ero sivun ”Käyttäjä:Laimee” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
p (bokseja) |
||
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
||{{käyttäjä on wikikeiju}} | ||{{käyttäjä on wikikeiju}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Rivi 19: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- <!-- | ||
||{{käyttäjä akela}} | ||{{käyttäjä akela}} --> | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä eräopas|58}} | ||{{käyttäjä eräopas|58}} | ||
Rivi 31: | Rivi 30: | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä KO}} | ||{{käyttäjä KO}} | ||
|- <!-- | |||
||{{käyttäjä PJ}} --> | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä keräilijä}} | ||{{käyttäjä keräilijä}} | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä taloudenhoitaja}} | ||{{käyttäjä taloudenhoitaja}} | ||
Rivi 43: | Rivi 52: | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä V-SP}} | ||{{käyttäjä V-SP}} | ||
|- | |||
||{{käyttäjä SP}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Rivi 60: | Rivi 71: | ||
||{{user fr-1}} | ||{{user fr-1}} | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
|} | |} | ||
Rivi 69: | Rivi 80: | ||
Lippukunta: [[Paraisten Merikotkat]] | Lippukunta: [[Paraisten Merikotkat]] | ||
Piiri: [[Varsinais-Suomen Partiopiiri|V-SP]] | Piiri: [[Varsinais-Suomen Partiopiiri|V-SP]] <!-- | ||
Lintu: [[Käki]] | Lintu: [[Käki]] --> | ||
mari @ partio · net | laimee @ IRCNet | marisoittaa @ Skype | mari @ partio · net | laimee @ IRCNet | marisoittaa @ Skype |
Versio 2. joulukuuta 2007 kello 18.00
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on wikikeiju. |
Tämä käyttäjä on eräopas numero 58. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Karhunhampaan numero 280. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 79. |
Tämä käyttäjä on Käki. |
Tämä käyttäjä toimii koulutusohjaajana. |
Tämä käyttäjä on partiokeräilijä/swoppaaja. |
Tämä käyttäjä toimii taloudenhoitajana tai rahastonhoitajana |
Tämä käyttäjä kuuluu vapaaehtoiseen pelastuspalveluun. |
Tämä käyttäjä toimii Varsinais-Suomen Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä toimii Suomen Partiolaisten luottamushenkilönä. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
en-4 This user is able to contribute with a near-native level of English. |
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse. |
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français. |
Laimee Mari
Lippukunta: Paraisten Merikotkat
Piiri: V-SP
mari @ partio · net | laimee @ IRCNet | marisoittaa @ Skype
Suosikkisivuni PartioWikissä tällä hetkellä:
Luokat:
- Käyttäjä ylläpitäjä
- Käyttäjä Nettipartiolaiset
- Wikikeijut
- Käyttäjä Eräopas
- Käyttäjä Karhunhammas
- Käyttäjä Ko-Gi
- Ko-Gi 79
- Käyttäjä on Käki
- Käyttäjä koulutusohjaaja
- Käyttäjä partiokeräilijä
- Käyttäjä toimii taloudenhoitajana
- Käyttäjä VAPEPA
- Käyttäjä Varsinais-Suomen Partiopiiri/luottis
- Käyttäjä Suomen Partiolaiset/luottis
- User fi
- User sv
- User en-4
- User de-2
- User fr-1
- PartioWiki-pioneerit
- Pronssimerkillä palkitut
- Rautamerkillä palkitut
- Paperimerkillä palkitut