Ero sivun ”Käyttäjä:Laimee” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 30: | Rivi 30: | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä Palokärki}} | ||{{käyttäjä Palokärki}} | ||
|- | |||
||{{käyttäjä Uusimaa}} | |||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä V-SP}} | ||{{käyttäjä V-SP}} | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä SP}} | ||{{käyttäjä SP}} | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä PJ}} | |||
||{{käyttäjä PJ}} | |||
|- | |- | ||
| | ||{{käyttäjä KO}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Rivi 51: | Rivi 48: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
||{{käyttäjä keräilijä}} | ||{{käyttäjä keräilijä}} | ||
Rivi 65: | Rivi 63: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
||{{käyttäjä naimisissa}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Rivi 89: | Rivi 91: | ||
Lippukunta: [[Paraisten Merikotkat]] | Lippukunta: [[Paraisten Merikotkat]] ja [[Kirkkonummen Metsänkävijät]] ry | ||
Piiri: [[Varsinais-Suomen Partiopiiri|V-SP]], [[L-SP]] ja [[Uudenmaan Partiopiiri]] ry | |||
mari @ partio · net | laimee @ IRCNet | mari @ partio · net | laimee @ IRCNet |
Versio 18. heinäkuuta 2012 kello 10.48
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on wikikeiju. |
Tämä käyttäjä on eräopas numero 58. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Karhunhampaan numero 280. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 79. |
Tämä käyttäjä on Käki. |
Tämä käyttäjä on tai on ollut Palokärki. |
Tämä käyttäjä toimii Uudenmaan Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä toimii Varsinais-Suomen Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä toimii Suomen Partiolaisten luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä toimii koulutusohjaajana. |
Tämä käyttäjä on partiokeräilijä/swoppaaja. |
Tämä käyttäjä toimii taloudenhoitajana tai rahastonhoitajana |
Tämä käyttäjä kuuluu vapaaehtoiseen pelastuspalveluun. |
Tämä käyttäjä on aktiivinen verenluovuttaja. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
en-4 This user is able to contribute with a near-native level of English. |
de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse. |
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français. |
Laimee Mari
Lippukunta: Paraisten Merikotkat ja Kirkkonummen Metsänkävijät ry
Piiri: V-SP, L-SP ja Uudenmaan Partiopiiri ry
mari @ partio · net | laimee @ IRCNet
Suosikkisivujani PartioWikissä tällä hetkellä:
- Adventtikalenteri
- Ajan- ja suunnanmääritys tähtikuvioiden avulla
- Gilwell Park
- Kuinka oppia sanomaan ei partiossa
- Kurssinjohtajan toimenpidelista
- Lippukuntahuuto
- Lumimajoitteet
- Palaute
- Partiopukki
- Ryhmähenki
- Trangia
- Tonttujen tarina
Luokat:
- Käyttäjä ylläpitäjä
- Käyttäjä Nettipartiolaiset
- Wikikeijut
- Käyttäjä Eräopas
- Käyttäjä Karhunhammas
- Käyttäjä Ko-Gi
- Ko-Gi 79
- Käyttäjä on Käki
- Käyttäjä on Palokärki
- Käyttäjä Uudenmaan Partiopiiri/luottis
- Käyttäjä Varsinais-Suomen Partiopiiri/luottis
- Käyttäjä Suomen Partiolaiset/luottis
- Käyttäjä PJ
- Käyttäjä koulutusohjaaja
- Käyttäjä partiokeräilijä
- Käyttäjä toimii taloudenhoitajana
- Käyttäjä VAPEPA
- Käyttäjä on verenluovuttaja
- Naimisissa toisen partiolaisen kanssa
- User fi
- User sv
- User en-4
- User de-2
- User fr-1
- PartioWiki-pioneerit
- Pronssimerkillä palkitut
- Rautamerkillä palkitut
- Paperimerkillä palkitut