Ero sivun ”Käyttäjä:Liimes” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
|- | |- | ||
|{{Käyttäjä laumanjohtaja}} | |{{Käyttäjä laumanjohtaja}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Karhunhammas|319}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä ylläpitäjä}} | |{{käyttäjä ylläpitäjä}} |
Versio 9. joulukuuta 2007 kello 18.43
Scoutkåren MuHö/Jäsen-käyttäjämalline |
Tämä käyttäjä toimii laumanjohtajana. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Karhunhampaan numero 319. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä irkkaa #PartioWikillä. |
Petteri ”Liimes” Kontio
p. 040 762 8329