Ero sivun ”Käyttäjä:Mulari” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
{| {{prettytable}} | {| {{prettytable}} | ||
|- | |- | ||
! Alkaen !! Päättyen | ! Alkaen !! Päättyen | ||
|- | |- | ||
| | | 2010 || ? || [[Lippukunnanjohtaja]] | ||
|- | |- | ||
| | | 2006 || ? || Lippukunnan [[Webmaster|nettivelho]] | ||
|- | |- | ||
| | | 2009 || 2009 || Lippukunnan [[Lippukunnanjohtajan_apulainen|varajohtaja]] | ||
|- | |- | ||
| | | 2009 || 2009 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|Keskusvaliokunnan]] varapuheenjohtaja | ||
|- | |||
| 2008 || 2009 || Lippukunnan [[Rahastonhoitaja|taloudenhoitaja]] | |||
|- | |- | ||
| 2008 || 2008 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|Keskusvaliokunnan]] jäsen | | 2008 || 2008 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|Keskusvaliokunnan]] jäsen |
Versio 28. lokakuuta 2009 kello 03.14
- Nimi: Mikko Mulari
- Lippukunta: Susiveikot, Teepakki
- Sähköposti: mikko.mulari ät susiveikot.net
- Liittymisvuosi: 1996
Tehtävät
Alkaen | Päättyen | |
---|---|---|
2010 | ? | Lippukunnanjohtaja |
2006 | ? | Lippukunnan nettivelho |
2009 | 2009 | Lippukunnan varajohtaja |
2009 | 2009 | Keskusvaliokunnan varapuheenjohtaja |
2008 | 2009 | Lippukunnan taloudenhoitaja |
2008 | 2008 | Keskusvaliokunnan jäsen |
2008 | 2008 | III° Yhteyden kisanjohtaja |
2008 | 2008 | Lippukunnan henkikirjuri |
2006 | 2006 | Lippukunnan tiedottaja |
2002 | 2005 | Vartionjohtaja |
2001 | 2002 | Vaeltaja |
1998 | 2001 | Vartiolainen |
1996 | 1998 | Sudenpentu |
Muistot
- 2007 I luokan Jänkäsusi, Susiveikkojen jänkäsusilista
- 2007 II luokan Mannerheim-solki
- 2003 Hopeinen sudenpää (lpk:n ansiomerkki)