200
muokkausta
p (→Menneet pestit) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 50: | Rivi 50: | ||
|- | |- | ||
| 2018 || 2018 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|SVPR:n Keskusvaliokunnan]] varajäsen | | 2018 || 2018 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|SVPR:n Keskusvaliokunnan]] varajäsen | ||
|- | |- | ||
| 2013 || 2016 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[piirineuvosto|Piirineuvos]] | | 2013 || 2016 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[piirineuvosto|Piirineuvos]] | ||
|- | |- | ||
| 2014 || 2015 || [[Susiveikot|Susiveikkojen]] [[jäsenrekisterinhoitaja|Henkikirjuri]] | | 2014 || 2015 || [[Susiveikot|Susiveikkojen]] [[jäsenrekisterinhoitaja|Henkikirjuri]] | ||
Rivi 74: | Rivi 66: | ||
|- | |- | ||
| 2012 || 2012 || [[Suomen_Partiolaiset|Suomen Partiolaisten]] [[Jäsenkokous|jäsenkokousdelegaation]] varajäsen | | 2012 || 2012 || [[Suomen_Partiolaiset|Suomen Partiolaisten]] [[Jäsenkokous|jäsenkokousdelegaation]] varajäsen | ||
|- | |- | ||
| 2010 || 2012 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|SVPR:n Keskusvaliokunnan]] jäsen | | 2010 || 2012 || [[Suomen_Vapaa_Partioryhmä#Keskusvaliokunta|SVPR:n Keskusvaliokunnan]] jäsen | ||
Rivi 86: | Rivi 76: | ||
|- | |- | ||
| 2005 || 2010 || Lepakot-vartion [[vartionjohtaja]] | | 2005 || 2010 || Lepakot-vartion [[vartionjohtaja]] | ||
|} | |||
== Menneet projektiluontoiset pestit == | |||
{| {{prettytable}} | |||
|- | |||
| 2019 || 2019 || [[Susiveikot|Susiveikkojen]] 40-vuotisjuhlan emäntä | |||
|- | |||
| 2017 || 2018 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[piirileiri]] [[Kliffa_2018|Kliffan]] leiriravintola Havun ravintolamestari | |||
|- | |||
| 2017 || 2017 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[Partiojohtajien_peruskurssi| Lippukunnanjohtajakurssin]] kouluttaja | |||
|- | |||
| 2017 || 2017 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[Partiojohtajien_peruskurssi| PJPK]]-kouluttaja | |||
|- | |||
| 2016 || 2016 || [[Suomen_Partiolaiset|Suomen Partiolaisten]] [[Finnjamboree]] [[Roihu]]n leirihotellin respa | |||
|- | |||
| 2015 || 2015 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n talvikisojen Hanki'15:n tuomarineuvoston jäsen, kisaajien edustaja | |||
|- | |||
| 2011 || 2012 || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset|PäPa]]n [[piirileiri]] [[Saraste]]ella [[SVPR|SVPR:n]] kyläpäällikkö | |||
|} | |} | ||
Rivi 123: | Rivi 133: | ||
|- | |- | ||
| 2014 || Veneenohjaajakurssi | | 2014 || Veneenohjaajakurssi | ||
|- | |||
| 2016 || Turvallisesti yhdessä | |||
|- | |- | ||
| 2020 || PJ-jatkis | | 2020 || PJ-jatkis | ||
|} | |} | ||
{{Paperimerkki|100 muokkausta – PartioWiki kiittää!<br/>--[[Käyttäjä:ZeiPBot|ZeiPBot]] ([[Keskustelu käyttäjästä:ZeiPBot|keskustelu]]) 24. elokuuta 2020 kello 16.52 (EEST)}} | {{Paperimerkki|100 muokkausta – PartioWiki kiittää!<br/>--[[Käyttäjä:ZeiPBot|ZeiPBot]] ([[Keskustelu käyttäjästä:ZeiPBot|keskustelu]]) 24. elokuuta 2020 kello 16.52 (EEST)}} |
muokkausta