Ero sivun ”Käyttäjä:PartioLucas” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
|{{käyttäjä vartionjohtaja}} | |{{käyttäjä vartionjohtaja}} | ||
|{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} | |{{käyttäjä Ko-Gi aikoo}} | ||
|- | |||
|{{user fi}} | |{{user fi}} | ||
|{{user en-2}} | |{{user en-2}} | ||
|{{käyttäjä Chrome}} | |{{käyttäjä Chrome}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |{{käyttäjä webmaster lpk}} | ||
|{{Käyttäjä PartioWikiaika|päivä=26|kuukausi=3|vuosi=2017}} | |{{Käyttäjä PartioWikiaika|päivä=26|kuukausi=3|vuosi=2017}} | ||
{{käyttäjä 1. polven partiolainen}} | {{käyttäjä 1. polven partiolainen}} |
Versio 11. helmikuuta 2018 kello 17.21
Lucas "Luke" Lumberg | |
---|---|
S. | 2001 (Vantaa) |
Lippukunnat | |
Jokihiset (2015– |
Piiri: Pääkaupunkiseudun partiolaiset ry
Alue: Partiokannus (Vantaa Itäinen)
Käyttäjäboksit
|
Tämä käyttäjä on samoaja.
|
Tämä käyttäjä toimii vartionjohtajana.
|
Tämä käyttäjä ei ole suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssia, mutta aikoo sellaisen vielä joskus suorittaa.
|-
|
fi
Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea.
|
en-2
This user is able to contribute with an intermediate level of English.
|
|-
|
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina.
|
I
Tämä käyttäjä on ensimmäisen polven partiolainen.