Ero sivun ”Käyttäjä:Satku” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (mallineiden asettelu Ilen mallin mukaan) |
p (malline) |
||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä PäPa}} | |{{käyttäjä PäPa}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Ko-Gi|76}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä ylläpitäjä}} | |{{käyttäjä ylläpitäjä}} |
Versio 15. joulukuuta 2006 kello 14.54
Tämä käyttäjä on eräpartiolainen. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnanjohtajana. |
Tämä käyttäjä toimii Pääkaupunkiseudun Partiolaisten luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä on suorittanut Kolmiapila-Gilwell-kurssin numero 76. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Satu "Satku" Kokko
satku ät partio piste net
Satku @ IRCNet #Partio, IRC-galleria
Tehtäviä
- Viikin Vesikot: lippukunnanjohtaja
- Vartiovuoren Tytöt: varty.fi-tekniikkavastaava
- Pääkaupunkiseudun Partiolaiset: sähköjänis
- Suomen Partiolaiset: Jamboree 2007 Suomen joukkueen tiedotuksessa
Wiki-villityksiä
- Luettelo lippukuntalehtien nimistä
- Luettelo Trangian pihtien kutsumanimistä
- Kuinka oppia sanomaan ei partiossa
- PartioWiki:Luokkapuu