Ero sivun ”Käyttäjä:Skfin” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|{{käyttäjä partiowikikanavalla}} | |{{käyttäjä partiowikikanavalla}} | ||
|{{käyttäjä JOTI|2010-2011}} | |{{käyttäjä JOTI|2010-2011}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Firefox}} | |||
|{{käyttäjä samoaja}} | |||
|} | |} | ||
<div style="clear: right; float: right; width: 238px;"> | <div style="clear: right; float: right; width: 238px;"> |
Versio 18. lokakuuta 2011 kello 14.15
Sasu "skfin" Karttunen | |
---|---|
S. | 16. huhtikuuta 1995 (Ylöjärvi) |
Lippukunnat | |
Tampereen Kotkat (2007–) | |
Tärkeimmät tehtävät | |
Hämeen Piirin verkkovastaava (2011–) | |
Kuva | |
- Sähköposti: sasu.karttunen at tpnet piste fi
Tehtävät
- Hämeen Piirin viestintäryhmä
- Hämeen Piirin verkkovastaava (vasta aloittelemassa)
Käyttäjäboksit
Tämä käyttäjä on Tampereen Kotka. |
Tämä käyttäjä toimii Hämeen Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä irkkaa ScoutLinkin IRC-verkossa. |
Tämä käyttäjä toimii piirin webmasterina. |
Tämä käyttäjä irkkaa #PartioWikillä. |
JOTI Tämä käyttäjä on osallistunut JOTIin vuosina 2010-2011. |
Tämä käyttäjä on samoaja. |
fi
Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea.
sv-1
Denna användare har baskunskaper i svenska.
de-1
Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.