Ero sivun ”Käyttäjä:Skfin” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 25: | Rivi 25: | ||
|{{käyttäjä JOTI|2010-2011}} | |{{käyttäjä JOTI|2010-2011}} | ||
|{{käyttäjä samoaja}} | |{{käyttäjä samoaja}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Roverway}} | |||
|} | |} | ||
<div style="clear: right; float: right; width: 238px;"> | <div style="clear: right; float: right; width: 238px;"> |
Versio 17. huhtikuuta 2012 kello 17.23
Sasu "skfin" Karttunen | |
---|---|
S. | 16. huhtikuuta 1995 (Ylöjärvi) |
Lippukunnat | |
Tampereen Kotkat (2007–) | |
Tärkeimmät tehtävät | |
Hämeen Partiopiirin verkkovastaava (2011–) | |
Kuva | |
- Sähköposti: sasu.karttunen at hp.partio.fi
Tehtävät
- Hämeen Partiopiirin viestintäryhmä
- Hämeen Partiopiirin verkkovastaava
Käyttäjäboksit
Tämä käyttäjä on Tampereen Kotka. |
Tämä käyttäjä toimii Hämeen Partiopiirin luottamushenkilönä. |
Tämä käyttäjä irkkaa ScoutLinkin IRC-verkossa. |
Tämä käyttäjä toimii piirin webmasterina. |
JOTI Tämä käyttäjä on osallistunut JOTIin vuosina 2010-2011. |
Tämä käyttäjä on samoaja. |
Tämä käyttäjä osallistui Roverway 2012-tapahtumaan leiriläisenä. |
fi
Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea.
sv-1
Denna användare har baskunskaper i svenska.
de-1
Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.