Ero sivun ”Käyttäjä:VP” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
VP (keskustelu | muokkaukset) p (poksi) |
VP (keskustelu | muokkaukset) (poksi) |
||
Rivi 4: | Rivi 4: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä PJ}} | |{{käyttäjä PJ}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä etj}} | |||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä webmaster lpk}} | |{{käyttäjä webmaster lpk}} | ||
Rivi 15: | Rivi 17: | ||
|{{käyttäjä Firefox}} | |{{käyttäjä Firefox}} | ||
|- | |- | ||
|{{ | |{{käyttäjä scoutlink}} | ||
|- | |- | ||
|{{ | |{{käyttäjä III-polvi}} | ||
|- | |- | ||
|{{ | |{{käyttäjä wikitonttu}} | ||
|- | |- | ||
|{{user fi}} | |{{user fi}} |
Versio 16. lokakuuta 2007 kello 16.14
Tämä käyttäjä on metsänkävijä. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
Tämä käyttäjä on suorittanut erätaitojatkokurssin. |
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina. |
Tämä käyttäjä on Nettipartiolaisten jäsen. |
Tämä käyttäjä on PartioWikin ylläpitäjä. (vahvista) |
Tämä käyttäjä irkkaa #PartioWikillä. |
Tämä käyttäjä irkkaa ScoutLinkin IRC-verkossa. |
III Tämä käyttäjä on kolmannen polven partiolainen. |
Tämä käyttäjä on wikitonttu. |
fi Tämä käyttäjä puhuu äidinkielenään suomea. |
fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau intermédiaire de français. |
sv-1 Denna användare har baskunskaper i svenska. |
- Nimi: Ville-Pekka "VP" Reponen
- Lippukunta: Tapiolan Metsänkävijät
- Sähköposti: vp at tapme piste fi, vp at partio piste net
- Kotisivut: IndyVille - Internetin johtava suomenkielinen Indiana Jones -sivusto
- Tehtävät: Nettiasioista vastaava
- Nettipartiolaiset ry: Jäsen nro 9771
Luokat:
- Käyttäjä metsänkävijä
- Käyttäjä PJ
- Käyttäjä erätaitojatko
- Käyttäjä lippukunnan webmaster
- Käyttäjä Nettipartiolaiset
- Käyttäjä ylläpitäjä
- Käyttäjä partiowiki (irc)
- Käyttäjä Firefox
- Käyttäjä ScoutLink
- Käyttäjä Kolmannen polven partiolaiset
- Wikitontut
- User fi
- User en-3
- User fr-2
- User sv-1
- PartioWiki-kielipoliisit
- Paperimerkillä palkitut