Ero sivun ”Käyttäjä:YlviRike” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|{{käyttäjä Ko-Gi nyt|94}} | |{{käyttäjä Ko-Gi nyt|94}} | ||
|{{käyttäjä EA1}} | |{{käyttäjä EA1}} | ||
|- | |||
| | |||
|{{käyttäjä Sorsa}} | |||
| | |||
|} | |} |
Versio 7. heinäkuuta 2008 kello 18.03
Olen ollut YlVissä jo 14 vuotta, jonka aikana olen toiminut mm. rahastonhoitajana, Ylväisyn päätoimittajana ja nyt LPKJA:na ja webmasterina.
Tämä käyttäjä on Ylöjärven Viittaveljien jäsen. |
Tämä käyttäjä on suorittanut partiojohtajien peruskurssin. |
|
Tämä käyttäjä toimii lippukunnan webmasterina. |
Tämä käyttäjä on suorittamassa Kolmiapila-Gilwell-kurssia numero 94 |
Tällä käyttäjällä on voimassaoleva EA1-kortti. |
Tämä käyttäjä on Sorsa. |