7 509
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 96: | Rivi 96: | ||
==Lippukunnanjohtajat== | ==Lippukunnanjohtajat== | ||
{| style="border: none;" | |||
|[[1950]]-[[1952]] || Martti Parvio | |||
|- | |||
|[[1953]]-[[1962]] || Eero Parvio | |||
|- | |||
|[[1963]]-[[1966]] || Urho Harkola | |||
|- | |||
|[[1967]]-[[1971]] || Jukka Suotmaa | |||
|- | |||
|[[1971]]-[[1973]] || Hannu Uusiniemi | |||
|- | |||
|[[1973]]-[[1985]] || Pentti Grönroos | |||
|- | |||
|[[1985]]-[[1988]] || Teemu Helin | |||
|- | |||
|[[1989]]-[[1992]] || Pekka Luoto | |||
|- | |||
|[[1992]]-[[2003]] || Mikko Lehtinen | |||
|- | |||
|[[2004]]-[[2007]] || Mika Kuusisto | |||
|- | |||
|[[2008]]- || [[Käyttäjä:Hiiliz|Juho Toivola]] | |||
|- | |||
|} | |||
==Perinteet== | ==Perinteet== |
muokkausta