71
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
| valign="top" | Omistaja: || Meripartiolippukunta Lauritsalan siniveljet ry | | valign="top" | Omistaja: || Meripartiolippukunta Lauritsalan siniveljet ry | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Rungon valmistumisvuosi: || 1899/2004 | | valign="top" | Rungon valmistumisvuosi: || 1899/2004 | ||
|- | |||
| valign="top" | Kansirakenteiden rakennusvuosi: || 1975/1987 | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Pituus: || 14.5 m | | valign="top" | Pituus: || 14.5 m |
muokkausta