71
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Omistaja: || Meripartiolippukunta Lauritalan siniveljet ry | | valign="top" | Omistaja: || Meripartiolippukunta Lauritalan siniveljet ry | ||
|- | |||
| valign="top" | Valmistumisvuosi: || 1899 | |||
|- | |- | ||
| valign="top" | Pituus: || 14.5 m | | valign="top" | Pituus: || 14.5 m | ||
Rivi 21: | Rivi 23: | ||
| valign="top" | Huippunopeus: || 9 solmua | | valign="top" | Huippunopeus: || 9 solmua | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Makuupaikkoja: || 14 | | valign="top" | Makuupaikkoja: || 14 | ||
|- | |||
| valign="top" | Suurin sallittu henkilömäärä: || 25 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
muokkausta