3
muokkausta
Rivi 476: | Rivi 476: | ||
|- | |- | ||
| Iiris Lukkarinen || || 23 88 07 | | Iiris Lukkarinen || || 23 88 07 | ||
|- | |||
| Fanni Anttila || Lumijoki || 24 89 10 | |||
|- | |||
| Päivi Junttila || Lumijoki || 24 90 10 | |||
|- | |||
| Salla Kangas || Lumijoki || 24 91 10 | |||
|- | |||
| Anni-Mari Leppäniemi || Lumijoki || 24 92 10 | |||
|- | |||
| Anni Rantakokko || Lumijoki || 24 93 10 | |||
|- | |||
| Eeva-Reetta Sohlo || Lumijoki || 24 94 10 | |||
|- | |||
| Anni Suvanto || Lumijoki || 24 95 95 | |||
|- | |||
| Ronja Toikkanen || Lumijoki || 24 96 10 | |||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta